Fiyat aralığı: itibaren ₺200 ile ₺2,500,000
Boyut aralığı: itibaren 10 m2 ile 1,000 m2
Diğer özellikler
Fiyat aralığı: itibaren ₺200 ile ₺2,500,000
Boyut aralığı: itibaren 10 m2 ile 1,000 m2
Diğer özellikler
  • Ev
  • İlanlar

DENİZLİ PAMUKKALE’ DE TURİZM PROJELERİNE UYGUN İMARLI ARSA

₺70,000,000

Açıklama

Horozu ile ünlü bir kent olan Denizli, Ege Bölgesi’nin İzmir’den sonra sanayisi, turizmi, tekstili ile en gelişmiş ikinci şehridir, 19 antik şehri bulunan Denizli dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri (HİERAPOLİS  ANTİK KENTİ) başta olmak üzere  tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan hanlar ve kervansaraylar, antik kentler ve müzelerin yanı sıra her bir ilçesinde görülmeye değer birbirinden farklı doğal güzellikleri ile TURİZM AÇISINDAN OLDUKÇA ZENGİN BİR KENTTİR..

Denizli’ye gelip de Pamukkale’ye gitmemek mümkün değildir… Kendinizi bulutların üstünde hissedeceğiniz Pamukkale Travertenleri, kaplıca suyunun taşıdığı karbonat mineralleri ile teraslar ve travertenler oluşarak bembeyaz bir renge bürünmesini sağlar..

PAMUKKALE (Hierapolis) kentinin Bergamalılar tarafından M.Ö. II. Yüzyılda kurulduğu bilinmektedir. İlçe, Denizli il merkezine yaklaşık 20 km. uzaklıktadır.

Pamuk gibi bembeyaz olan ve  şifalı Karahıyat termal havuzları ile  pek çok hastalığa derman olan Pamukkale Travertenleri, ülkemizin en çok merak edilen ve turist akınına uğrayan yerlerinden biridir.

Özellikle gün batımında beyaz rengin turuncuyla buluşmasının ortaya çıkardığı muhteşem manzara, Pamukkale’yi ziyaret edenlerin unutamayacağı anıları arasında yer alır.

İŞTE ŞİMDİ SİZE PAMUKKALE’ DE DÜNYA’ NIN GÖZÜNÜN ÜSTÜNDE OLDUĞU BÖLGEDE; MÜTHİŞ GÜZEL LOKASYONDA FIRSAT BİR  ARSA SUNUYORUZ

PAMUKKALE TRAVERTENLERLE KOMŞU OLAN  İMARLI ARSAMIZA İSTEDİĞİNİZ ”TURİZM AMAÇLI PROJEYİ” TURİZM BAKANLIĞINA SUNDUĞUNUZDA ONAY ALABİLECEĞİNİZ BİR FIRSAT  ARSA…

ULUYOLÜSTÜ MEVKİİNDE OLAN ARSAMIZ 15.652 M2 OLUP 4696 M2 TOPLAM İNŞAAT ALANINA SAHİPTİR…,

TOPLU KONUT İMARLI BİR ARSA OLUP AYRICA TURİZME HİZMET EDECEK BÖLGEYE ARTI DEĞER KATACAK HER ÇEŞİT PROJEYE HAZIR BİR ARSADIR…

MÜSTAKİL VEYA İKİZ VİLLALARDAN OLUŞACAK HAZIRLANACAK PROJEYE GÖRE BİR SİTE ALANIDIR…

ÜLKEMİZE , PAMUKKALE TURİZMİNE VE BÖLGEYE YATIRIM YAPMAK İSTİYORSANIZ  ARAYIN , KONUŞALIM ...

TAKAS veya  KAT KARŞILIĞI  TEKLİFLERİNİZ DEĞERLENDİRMEYE AÇIKTIR …

İMERA GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK OLARAK ” TEK YETKİ ” İLE  ÇALIŞILAN PORTFÖYDÜR;

Etik çalışan ve ilan kopyalamayan tüm emlak ofisleri ile paylaşıma açıktır…

genel bakış

Karşılaştırmak