Fiyat aralığı: itibaren ₺200 ile ₺2,500,000
Boyut aralığı: itibaren 10 m2 ile 1,000 m2
Diğer özellikler

Yeni bir yaşama yeni konutunuzda çok yakınsınız.

DÜRÜST SAMİMİ UZMAN

imera-patent

BİZİ TANIYIN

 

Sektörde tecrübeli, konusunda uzman danışmanlar olarak İMERA GAYRİMENKUL & DANIŞMANLIK çatısı altında sizlere profesyonel hizmet vermek için bir araya geldik.
Gayrimenkul pazarlaması uzmanlık ister, uzmanlık ise tecrübe ve eğitim demektir.

Gayrimenkul alıyorsanız; öncelikle sizleri çok iyi dinliyor, ihtiyaç analizlerinizi yapıyor ve sizlere doğru mülkü bulmak için çalışıyor en uygun alternatifleri sunuyoruz.

Gayrimenkulünüzü satıyorsanız; bulunduğu bölgede yapmış olduğumuz rayiç bedel çalışmaları ve uzmanlık alanımız olan bölge hakkında sahip olduğumuz bilgiler, mülkünüzün en kısa zamanda ve en doğru fiyattan satılmasını sağlayacaktır. Pazarlama planlarımız ve mülkünüzü satışa hazırlama yöntemlerimiz potansiyel alıcıların mutlaka dikkatini çekecektir. 

Gerek isabetli ekspertiz analizlerimizle ve gerekse uzmanlık alanlarımızla ilgili aldığımız eğitimlerle (konut / lüks konut / arsa –arazi değerleme) gayrimenkulle ilgili tüm süreçlerinizde fark yaratarak koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturup sizleri bir ömür boyu danışanlarımız olarak kazanmak amacı ile  çalışıyoruz.

Başarımızın sırrı budur.

 

Değerlerimiz

Size en iyi hizmeti sunabilmek için daha çok çalışıyoruz.

Misyon

Gayrimenkul süreçlerine danışmanlık yaptığımız müşterilerimize güvenilir, kurumsal, şeffaf ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çözüm odaklı hizmet.
tenill

Vizyon

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin gayrimenkul süreçlerinde yarattığımız fark, fayda ve fırsatlarla etik değerlere saygılı örnek ve lider marka olmak.

Bizi Ziyaret Edin

Portfoyümüz hakkında bilgi almak için ilanlarımızı inceleyebilir ya da daha detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki eve ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Sakin ve ferah bir eve kavuşmanın en hızlı yolu işini dürüst yapan samimiyeti ile size iyi hissettiren ve uzman kişiler tarafından verilen hizmetten geçer.

Sizi Mutluluğa Götüren Adamlar

Bize Ulaşın

Portföyümüzü Keşfedin

Bizden Haberleri Takip Edin

Karşılaştırmak